Блакитна глина є прекрасним косметичним засобом. Блакитна глина містить в собі всі мінеральні солі та мікроелементи, яких ми потребуємо, а саме: кремнезем, фосфат, залізо, азот і ін. Крім цього блакитна глина містить: магній, кальцій, марганець, фосфор, цинк, алюміній, мідь, кобальт , молібден. Це прекрасний протизапальний засіб.

Блакитна глина володіє очисними властивостями і дезинфікує шкіру. Активізує кровообіг і підсилює процес обміну в клітинах шкіри. Відомо, що високий вміст кремнію в блакитній глині ​​стимулює ріст волосся, надає протівоперхотним дію; алюміній володіє антацидних, підсушують і в'язким властивостями; саме хімічний склад глини надає легкий дратівливий і стимулюючий ефект, активізуючи мікроциркуляцію шкіри.

Завдяки унікальному складу блакитної глини косметологи і дерматологи призначають цю природну субстанцію для корекції багатьох косметичних недоліків і профілактики шкірних захворювань. Однак для досягнення максимального терапевтичного ефекту необхідно в кожному окремому випадку застосовувати глину і препарати на її основі за індивідуальною схемою.

Застосування протягом двох тижнів три рази в тиждень - демонстрували виражене себорегулирующее дію (нормалізація роботи сальних залоз, зникнення свербіння і лущення, нівелювання сального блиску) у пацієнтів з себореєю шкіри обличчя і волосистої частини голови. За рахунок стягивающего дії сприяли поліпшенню контуру обличчя і розгладження зморшок (ефект "виховання" мимовільної міміки, особливо в області чола), надавали протівоперхотним дію, сприяли поліпшенню стану волосся. Особливо виражений косметичний ефект спостерігали у пацієнтів з жирною шкірою обличчя і волосистої частини голови, жирної себореєю, постакне.

Застосування косметичної маски для ніг на основі блакитної глини сприяло поліпшенню мікроциркуляції шкіри нижніх кінцівок, що виражалося підвищенням пружності та еластичності шкіри, зменшенням набряків і ступеня вираженості "почуття тяжкості в ногах". Завдяки високій адсорбційної здатності блакитної глини, застосування маски для ніг в області стоп протягом 20 хвилин 1-2 рази на тиждень сприяє зниженню ступеня пітливості стоп, усунення неприємного запаху і може бути використано в якості профілактичного засобу грибкових і бакте-ріальних інфекцій шкіри стоп.

В чистому вигляді блакитну глину рекомендується застосовувати по догляду за жирною шкірою обличчя та голови. Препарати на основі блакитної глини надають антицелюлітний дію, для досягнення максимальної комфортності та ефективності процедури слід наносити глиняну масу тільки в теплому вигляді. При використанні глиняних масок у пацієнтів з чутливою і сухою шкірою можлива поява тимчасової реактивної осередкової гіперемії, яка повністю нівелюється наступним нанесенням препаратів реструктуризує дії. Реактивна гіперемія без подальшої корекції самостійно зникає через 15-20 хвилин. Можливе додавання косметичного оливкового масла в готову маску. При застосуванні глиняних масок у пацієнтів з різними типами шкіри можливо нерівномірне висихання маски, що пов'язано з різним рівнем зволоженості і салоотделения різних ділянок шкіри обличчя. Необхідно змочувати швидковисихаючі ділянки теплою кип'яченою водою або використовувати зрошення термальною водою.

Блакитна глина прекрасний засіб позбавлення від юнацьких вугрів. Роблячи маску з блакитної глини один раз перед сном всього протягом одного-двох місяців Ви назавжди розпрощатися з цією проблемою.

FINANCE.UA