Каолін - осадова порода, що складається з глинистого мінералу каолініту - Al 2 Si 2 O 5 (OH) 4 . Завдяки високій вогнестійкості, хімічної інертності, дисперсності і низької діелектричної проникності, каолін відноситься до найбільш універсальних видів мінеральної сировини, що використовується як в сиром, так і в збагаченому вигляді.

Глина - це вторинний продукт земної кори, що складається з одного або декількох мінералів групи каолініту, але може в невеликих кількостях містити піщані і карбонатні частинки. Джерелом походження глинистих порід служить польовий шпат, при розпаді якого під впливом атмосферних явищ утворюються гідрати алюмінієвих силікатів, найбільш поширеним з яких є каолініт.

Блакитна глина є прекрасним косметичним засобом. Блакитна глина містить в собі всі мінеральні солі та мікроелементи, яких ми потребуємо, а саме: кремнезем, фосфат, залізо, азот і ін. Крім цього блакитна глина містить: магній, кальцій, марганець, фосфор, цинк, алюміній, мідь, кобальт , молібден. Це прекрасний протизапальний засіб.

Біла глина являє собою з'єднання оксидів кремнію і алюмінію з невеликою кількістю води. Даний вид глини широко використовується для отримання фаянсу і порцеляни. З фаянсу потім проводиться столовий посуд, декоративні вироби, сантехніка.

Основною областю застосування червоної глини є виробництво теракоти і майоліки. Теракота є глину, обпалену при температурах від 500 до 900 градусів. Найвідоміше виріб з цього виду глини - звичайний будівельний цегла червоного кольору.

10 квітня 2020

  • Кабмин подготовит новые социальные стандарты жизни
    Премьер-министр Украины Денис Шмыгаль заявляет, что власти должны подготовить новые социальные стандарты жизни после жестких карантинных мероприятий.
  • Курс наличного доллара
    По информации на 12:20, размещенной в сервисе "МІНЯЙЛО ЗАЯВКИ":http://miniaylo.finance.ua/, видно, что суммарный объем заявок "Куплю USD" больше, чем "Продам" (36,965 млн и 29,585 млн гривен соответственно).
  • В мире рекордно взлетели цены на золото
    Цены на золото на мировых 9 апреля достигали максимальных отметок с конца 2012 года на фоне снижения курса доллара США из-за действий американского центробанка.